Сушіння зерна передбачає видалення надмірної вологи і надійне збереження врожаю після його збирання. Тому етап сушіння дуже важливий для будь-якого фермерського господарства. Адже тоді можна продати врожай на піку його вартості. А якщо є можливість зерно сушіння на місці, без витрат на оплату послуг елеваторів та транспортних витрат на перевезення врожаю, тоді значно підвищується рентабельність бізнесу.

Саме такі зерносушарки пропонує Вашій увазі компанія Mecmar. Наші сушарки мобільні, ви можете перевозити їх у міру потреби. Наші сушарки економічні та прості в обслуговуванні. Тому вам не доведеться витрачати значні кошти під час їх експлуатації. А виконання всього процесу зерно сушіння під силу будь-якій людині після проходження невеликого навчання. Крім того, наші фахівці надають сервіс та технічну підтримку наших клієнтів 24/7. І у разі якихось проблем, питань – ви завжди отримаєте кваліфіковану допомогу.

ЗЕРНО СУШКА

Бувають ситуації, коли фермерське господарство вирощує кілька культур, і зернові, і бобові, і олійні. І весь асортимент продукції вимагає також сушіння та збереження. То в цьому випадку також завжди вам допоможуть сушарки від італійського виробника Mecmar. Не важливо в якому регіоні Росії знаходиться ваше господарство, і які обсяги збираного врожаю, купуючи наші сушарки, ви отримуєте вирішення всіх питань щодо надійного збереження вашого врожаю.

Мобільні сушарки Mecmar мають різноманітні технічні характеристики. І вибір тієї чи іншої моделі залежить від ваших потреб. У будь-якому випадку ви завжди можете отримати докладні консультації від наших фахівців за телефонами, вказаними на нашому сайті. Також докладну інформацію про моделі сушарок ви можете переглянути в розділі нашого сайту МОБІЛЬНІ СУШИЛКИ.

 

 

 

ABOUT THE AUTHOR
Администратор сайта

Comments are closed.

Share This

Hacker Blog Oyun Hileleri Hack Haber ip stresser