Сервіс

Гарантуємо надійну сервісну підтримку

Інженери компанії Mecmar конструюють сушарки Mecmar відповідно до вимог щодо легкості доступу, зручності та простоти налаштування та експлуатації. Легкість періодичного обслуговування (мастило, контроль технічних рідин, ременів) дозволяє операторам сушарки швидко та без особливої кваліфікації виконувати ТО. 

Не дивлячись на це ми постійно навчаємо персонал і підвищуємо кваліфікацію наших фахівців – сучасна техніка вимагає професіоналів. розпоряджень заводу-виробника, може довгі роки тішити свого власника.

Ми завжди готові допомогти Вам.

Надійний сервіс від Mecmar

КОМПЕТЕНТНІСТЬ

Постійне навчання персоналу та підвищення кваліфікації наших фахівців – запорука безперебійної роботи Вашої зерносушарки.

ОПЕРАТИВНІСТЬ

Цілодобовий сервіс, яким може скористатися кожен власник зерносушарки Mecmar. Оперативна доставка запчастин та кваліфікована допомога наших офіційних дилерів на Вашій території.

РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ

Відсутність скарг клієнтів та 25% повторного продажу мобільних зерносушарок Mecmar – результат роботи згуртованої та організованої сервісної команди.

Сервіс 24 години

Представляємо Вашій увазі послугу цілодобовий сервіс

Пропонуємо до Вашої уваги послугу цілодобовий сервіс, якою може скористатися кожен власник зерносушарки Mecmar. Сервіс 24 години – це надання технічної допомоги, консультації, відповіді на питання, оперативне вирішення проблеми   і багато іншого. Достатньо зателефонувати на номер +38 050 700 01 70  і ви отримаєте професійну інформаційну та організаційну підтримку.

У разі несправності зерносушарки – оперативна доставка запчастин та кваліфікована допомога наших офіційних дилерів на Вашій території. Наші фахівці доступні для Вас 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Основні принципи роботи Сервіс 24 години – це оперативність, достовірність інформації та чітка організація роботи.

Основне завдання   – допомогти клієнтам Mecmar знайти правильний вихід із будь-якої непередбаченої ситуації. Для цього потрібно лише набрати телефонний номер

+38 067 361 62 72

Наша мета – безперебійна робота Вашої сушарки!

 

 

Навчання спеціалістів

Спеціалісти офіційних дилерів – інженери високої кваліфікації

Щорічне навчання у навчальному центрі заводу, регулярні тренінги на реальних об’єктах та шеф-монтаж – все це забезпечує чудовий рівень кваліфікації. Тільки фахівці офіційних дилерів мають повний обсяг регулярно оновлюваної інформації з ремонту та обслуговування зерносушарок Mecmar, що в поєднанні з накопиченим досвідом дозволяє їм знаходити ефективні рішення задач будь-якої складності.

Запасні частини

Усі комплектуючі та запчастини провідних світових виробників, що гарантує тривалий термін їхньої служби. Постійна наявність витратних матеріалів на центральному складі. Служба оперативного реагування та доставки.

Інструкції з експлуатації

Вся технічна документація російською мовою

Написавши запит із зазначенням серійного номеру Вашої сушарки до центральної сервісної служби service@mecmargroup.com Ви зможете отримати всю документацію по Вашій сушарці (Електричну схему, інструкцію з експлуатації, каталоги запчастин сушарки та пальника, схему мастила, технічні характеристики та параметри).

Консультація фахівця

Замовити ТО

Share This

Hacker Blog Oyun Hileleri Hack Haber ip stresser