Розділ статті

Дізнайтесь більше про принцип роботи, можливості та новинки компанії Mecmar

ШЛЯХ ДО МРІЇ З MECMAR!

Вважається, що сільськогосподарська техніка та обладнання – це більше сфера чоловічих інтересів. Але справжній професіоналізм

Прочитати повністю

Виробник пальників Reillo вибрав для себе зерносушарку Mecmar

Виробник пальників Reillo вибрав для себе зерносушарку Mecmar. Ще один  незаперечний факт у надійності зерносушарок фірми Mecmar

Прочитати повністю

Як працює зерносушарка Mecmar

Як працюють зерносушарки Mecmar. Основні етапи, конструктивні особливості.

Прочитати повністю

Mecmar сьогодні

Компанія Mecmar – офіційний виробник зерносушарок у Європі.

Прочитати повністю

Як сконструйовано зерносушарку Mecmar

Конструктивні особливості зерносушарок Mecmar. Основні конструктивні особливості, основні вузли, експлуатаційні особливості зерносушарки Mecmar

Прочитати повністю

Етапи підготовки та роботи зерносушарки Mecmar

Етапи підготовки та роботи зерносушарки Mecmar до експлуатації. 

Прочитати повністю

Яку зерносушарку вибрати

Якщо Ви вирішили купити мобільну зерносушарку, то нижче Ви знайдете кілька порад, як правильно вибрати зерносушарку, щоб вона служила Вам довго та почала економити гроші та ресурси з першої секунди роботи.

Зверніть увагу, як сильно може відрізнятися продуктивність практично однакових моделей різних виробників, продавці яких з’явилися у Вас на порозі, як тільки Ви захотіли мобільну зерносушарку.

Прочитати повністю

Переваги мобільних сушарок Mecmar

Від титанічної праці польових робіт, фермер очікує великого врожаю і справедливо високої ціни продажу на зерно. Але пік вартості на продукцію рослинництва припадає на лютий-березень і для того, щоб зберегти врожай до моменту продажу, Фермер має кілька варіантів: скористатися послугами елеватора або придбати зерносушарку Mecmar.

Зерносушарки Mecmar ідеально справляються з цим завданням завдяки багаторічному досвіду впровадження конструкторських інновацій, акцентованих на запитах фермерів з різних кліматичних зон.

Прочитати повністю

Нова модель сушарки Mecmar

Окупність за 1 рік – вартість мобільних сушарок серії D приблизно дорівнює вартості послуг елеватора з сушіння та зберігання обсягу зерна, що переробляється цією серією в період збирання врожаю. При розрахунку окупності мобільних сушарок Mecmar варто звернути увагу не лише на вартість сушіння та зберігання зерна на елеваторі у своєму регіоні, але й на вартість приймання, зважування, вантажних та розвантажувальних робіт, а також % втрат.

Прочитати повністю

ІНШІ МОДЕЛІ СУШАРОК

В асортименті компанії є великий вибір сушарок для вирішення завдань будь-якої складності.

Share This

Hacker Blog Oyun Hileleri Hack Haber ip stresser