Пересувні або по-іншому мобільні зерносушарки мають ряд переваг при здійсненні сушіння та збереження врожаю. Ті хто стикався вже з таким видом зерносушарок, можливо добре розуміє їхнє ідеальне призначення для невеликих та середніх фермерських господарств, коли потрібно економити кошти та надійно зберегти врожай, отриманий внаслідок складної праці. Але багато фермерських господарств продовжують по-старому користуватися послугами елеваторів, оплачувати їхню роботу та вартість транспортування врожаю в обидві сторони. Наявність у господарстві пересувної сушарки виключає всі ці чималі витрати, дозволяє виконувати сушіння врожаю там, де він зберігається, надійно зберігати його, і продавати у зручний час, на піку його вартості.

Пересувна зерносушарка

Сама назва – пересувні або мобільні зерносушарки свідчить про те, що їх можна легко та швидко перевозити між місцями зберігання врожаю, та не використовувати для цього якийсь спеціалізований транспорт. Будь-яка пересувна зерносушарка розташовується на спеціальній платформі, причепі та має надійну систему кріплення та шасі з колесами. Тому у вас не буде проблем зі швидким переміщенням, розгортанням та налаштуванням зерносушарки. Для обслуговування такої зерносушарки не потрібна велика бригада – кілька працівників, які пройшли навчання, зможуть ефективно виконати весь процес сушіння.

Сільське господарство це дуже складний бізнес, і завдання збереження врожаю після його збирання, і його продаж за найкращими цінами, ось мабуть ті питання, які завжди турбують аграріїв. Компанія Mecmar взяла на себе частину вирішення цих завдань і вже багато років випускає визнані в усьому світі зерносушарки різного типу. Пересувні зерносушарки Mecmar дуже мобільні, ефективні, економічні та прості в обслуговуванні при сушінні зернових, бобових та олійних культур. А наша цілодобова технічна підтримка та сервіс забезпечать безперебійну роботу пересувних зерносушарок. Детальніше про нашу пропозицію, з описом всіх наших моделей, ви можете ознайомитись у розділі нашого сайту МОБІЛЬНІ СУШИЛКИ.

 

 

ABOUT THE AUTHOR
Администратор сайта

Comments are closed.

Share This

Hacker Blog Oyun Hileleri Hack Haber ip stresser