Питання збереження врожаю є одним із найважливіших в агро бізнесі. Отримання якісного врожаю потребує великого досвіду, кваліфікації та великої праці всіх працівників фермерського господарства. І коли врожай зібраний, необхідно його також якісно зберегти, щоб продати на піку вартості, за кращими закупівельними цінами. Для цього зернові культури необхідно правильно висушити, дотримуючись температурного режиму та умов сушіння. Найкраще вирішення цього питання це застосування зерносушарок.

Зерносушарки це зручна сільгосптехніка, яка дозволяє сушити зерно за місцем зберігання врожаю. Зерносушарки бувають стаціонарні та мобільні. Їхнє застосування залежить від умов у кожному конкретному випадку. Мобільні зерносушарки мають перевагу в тому, що їх можна легко переміщати між місцями зберігання зерна та швидко монтувати. Їх застосування дозволяє значно скоротити витрати на перевезення врожаю та зберегти його якість.

Яким же умовам мають відповідати добрі зерносушарки. Вони мають більшу продуктивність та бути економічними одночасно. Це складне технічне завдання, яке успішно вирішили фахівці Компанії Mecmar. Тому окупність зерносушарок Mecmar становить один рік. Коли у вас у господарстві є така зерносушарка, то питання, як зберегти врожай для вас вирішене. Зерносушарки Mecmar спроектовані та виготовлені таким чином, що обслуговувати процес сушіння зерна зможе будь-який співробітник фермерського господарства після невеликого навчання.

Компанія Mecmar надає велику кількість супутніх послуг для своїх клієнтів: допомога та консультації при виборі необхідної моделі зерносушарки, постачання сільгосптехніки в найкоротші терміни, навчання ефективного застосування, цілодобовий сервіс та постачання запчастин. Вибираючи зерносушарки Mecmar ви забезпечуєте якісне зберігання врожаю та зростання прибутковості вашого бізнесу.

ABOUT THE AUTHOR
Администратор сайта

Comments are closed.

Share This

Hacker Blog Oyun Hileleri Hack Haber ip stresser