Соняшник є основною олійною культурою для виробників сільськогосподарської продукції. Збереження врожаю соняшнику, у свою чергу, є важливим завданням. Сушіння соняшника це відповідальний процес, який виконується за невисоких температур при постійному контролі оператора. Вологість насіння соняшника не повинна перевищувати 7%, інакше при його зберіганні розвиватимуться різні мікроорганізми, які зіпсують урожай та всю величезну працю всього колективу господарства.

Саме для якісного сушіння соняшнику найбільше підходять мобільні сушарки компанії Mecmar. Наявність у них сучасної автоматики для точного регулювання температури та вибору відповідного режиму сушіння, а також можливість виконувати сушіння на місці в господарстві, робить наші зерносушарки оптимальним рішенням для збереження врожаю соняшника. Якщо у вас є мобільна зерносушарка Mecmar, то вам не треба возити врожай на елеватор та оплачувати послуги за сушіння. Ви можете самі планувати графік роботи, як вам найбільш зручно.

Купити сушарку для соняшника

Компанія Mecmar виробляє зерносушарки на будь-який смак та потреби. Переглянути детальніше про обладнання, яке ми пропонуємо, ви можете на сторінці нашого сайту МОБІЛЬНІ СУШИЛКИ. Мобільні зерносушарки є оптимальним рішенням для експлуатації в невеликих та середніх господарствах. Купуючи зерносушарки Mecmar, ви значно скоротите витрати на збереження врожаю, і зможете його продавати за кращими умовами в потрібний час.

Вибір сушарки для соняшнику питання не просте, але ви завжди можете отримати докладні консультації у наших фахівців. Вам буде достатньо просто описати ваші основні вимоги, і наш фахівець підбере модель відповідно до цих вимог. Разом із придбанням зерносушарки Mecmar ви також отримуєте якісний сервіс в обслуговуванні обладнання та гарантію.

 

 

ABOUT THE AUTHOR
Администратор сайта

Comments are closed.

Share This

Hacker Blog Oyun Hileleri Hack Haber ip stresser