Як вибрати зерносушарку

На що варто звернути увагу, купуючи мобільну зерносушарку.

 

Якщо Ви вирішили купити мобільну зерносушарку, то нижче Ви знайдете кілька порад, як правильно вибрати зерносушарку, щоб вона служила Вам довго та почала економити гроші та ресурси з першої секунди роботи.

Продуктивність

Зверніть увагу, як сильно може відрізнятися продуктивність практично однакових моделей різних виробників, продавці яких з’явилися у Вас на порозі, як тільки Ви захотіли мобільну зерносушарку. Насправді швидкість сушіння (продуктивність) залежить від понад двадцяти параметрів, зокрема типу культури, вологості, ступеня зрілості тощо. Отримати точні цифри відразу просто неможливо, тому остерігайтеся маніпуляцій та оптимістичних перебільшень.

Приділіть трохи часу та відвідайте господарства, які вже працюють на такому устаткуванні, уточніть у господарів реальну продуктивність сушарки за Вашими культурами.

При порівнянні продуктивності різних сушарок орієнтуйтеся на ємність камери сушіння, продуктивність вентилятора, потужність пальника.

Довжина камери згорання

Звертайте особливу увагу на довжину камери згоряння.

Деякі виробники, щоб зменшити габарити, зменшують довжину теплогенератора. Це призводить до того, що полум’я в камері згоряння постійно впирається у протилежну від пальника стіну. Метал поступово прогорає і потім язик полум’я виривається до зони, де знаходиться зерно. Як наслідок відбувається загоряння.

У жодному разі жодна з частин теплогенератора не повинна бути всередині внутрішнього циліндра!

 

Система перемішування зерна та її привід

Найважливіший момент для рівномірного сушіння – система перемішування зерна. Мішалка має бути трьох важільна з міцної та товстої сталі. Найнадійніший привід системи перемішування зерна – ланцюговий привід через зірочку, закріплену на підшипнику великого діаметру (мінімальний діаметр 650 мм). Такий привід допоможе уникнути поломок навіть при екстремальних навантаженнях.

Система захисту від займання

Звертайте увагу на системи захисту. Найкраща та найнадійніша система захисту – це потрійна система. Шукайте обладнання, де є можливість відключення пальника при перевищенні температури теплоносія, відключення при зупинці мішалки та вакуумний датчик увімкнення пальника залежно від роботи вентилятора.

Звісно, страхування обладнання ніхто не скасовував.

Опис пристрою та його функціонування чи технічні параметри.

Опис пристрою та його функціонування чи технічні параметри.

Опис пристрою та його функціонування чи технічні параметри.

Опис пристрою та його функціонування чи технічні параметри.

Система циркуляції зерна

Вибирайте обладнання із центральним шнеком для перемішування зерна. Зовнішній шнек несе в собі втрати продуктивності через перепад температур  навколишнього повітря та сушарки, що зменшує продуктивність та збільшує Ваші експлуатаційні витрати, а також пошкодження зерна за рахунок .

Центральний шнек повинен бути зі змінним кроком, щоб унеможливити забудовування зерна. Подвійна навивка та проміжна підшипникова опора забезпечить довговічність шнека.

Завжди порівнюйте діаметр центрального шнека. Чим більше тим краще.

Легкий доступ по всіх частинах зерносушарки

Перевіряйте можливість легкого доступу під час ремонту та обслуговування Вашої майбутньої зерносушарки. Погодьтеся, буде дуже шкода, втратити час і гроші в розпал сушіння через те, що для заміни однієї деталі необхідно розібрати сушарку.

Легкість періодичного обслуговування (мастило, контроль технічних рідин, ременів) дозволити операторам сушіння швидко впоратися з рутинною справою.

Металоємність (вага сушарки)

Вибираючи зерносушарку, зверніть увагу на вагу машини приблизно рівної продуктивності. Висока металомісткість виступає гарантом довгої служби машини, а значить, зерносушарка прослужить Вам не один десяток.

Завантажувальний лоток

Вибирайте сушарку із великим завантажувальним лотком. Обов’язковими повинні бути системи захисту від потрапляння сміття та каміння. Це допоможе збільшити добову продуктивність, т.к. час завантаження скоротитиметься.

Завжди порівнюйте діаметр завантажувальних шнеків. Чим більше – тим краще J

Тестування на заводі-виробнику

Ви знали, що сушарки деяких виробників ніколи не повністю запускалися на заводі. Це може зробити Вам неприємні сюрпризи.
Найвідповідальніші виробники перевіряють на заводі роботу систем сушарки, регулюють Вам режими роботи, перевіряють роботу обладнання при навантаженнях на спеціальних стендах.

У виробників, які дбають про своїх клієнтів, на лічильнику мото-годин не буває «нулів»

Кількість вже працюючих машин у Росії

Намагайтеся дізнатися кількість сушарки, що вже працюють, на території країни. Звичайно, можна запитати дилера, але безумовно краще написати на завод-виробник.
Велика кількість працюючих машин може гарантувати наявність запчастин на складах у Вашому регіоні (країні) та навченої сервісної служби.

 

Популярні статті

Розкриваємо секрети вибору сушарок, їх особливості та технічні параметри

Share This

Hacker Blog Oyun Hileleri Hack Haber ip stresser