Вважається, що сільськогосподарська техніка та обладнання – це більше сфера чоловічих інтересів. Але справжній професіоналізм та любов до свого заняття відкривають нові горизонти у будь-якій справі. Знайомтесь – жіночий погляд на збільшення рентабельності рослинництва з Mecmar. На запитання редакції відповідає Оксана Горбачевська – офіційний представник заводу в Україні.

Як сталося Ваше перше знайомство із сушарками Mecmar?

– Я познайомилася з цим брендом завдяки своїй подрузі – керівнику HR агентства. Так склалося, що у 2011 році у мене розпочався новий етап у житті, і я шукала нову цікаву роботу. Мене запросили на аграрну виставку, де мені пощастило познайомитись із Джованні Марколонго – засновником та засновником компанії Mecmar. Він і пробудив у мені спочатку інтерес, а потім і любов до машин цього відомого італійського бренду. Mecmar виробляє зерносушарки різних типів для всіх видів зернових та олійних культур: мобільні, стаціонарні, а також машини для обсмажування сої. І все, вироблене компанією, є надійним та ефективним інструментом для агровиробників у багатьох країнах світу, допомагає їм забезпечити необхідний високий результат та прибуток. Признаюся, що пристрасть, з якою творець та керівник Mecmar ділився зі мною своїми знаннями, відомостями про розробки компанії, досі рухає мною у моїй повсякденній діяльності.

Чи цікаво жінці працювати у сільськогосподарській сфері?

– Ніколи не думала, що саме у сільському господарстві я реалізую усі свої дитячі мрії: стати директором, як мій батько, вести міжнародні угоди, мандрувати по всьому світу, брати участь у виставках та виступати перед серйозною професійною публікою. Мені подобається займатися зерносушарками Mecmar, оскільки це органічно спонукає до всебічного розвитку. З одного боку, я вузькопрофільний спеціаліст, а з іншого боку, я займаюся і продажами, і маркетингом, і бухгалтерією, і мотивацією команди, натхненням людей – і багатьом іншим.

 

Чому Ви для свого професійного зростання та розвитку обрали саме Mecmar?

– Коли я отримала пропозицію відкрити представництво Mecmar в Україні, три місяці вивчала цей сегмент, відкладений попит, конкурентне середовище. Скажу, що за цей час я опитала всіх користувачів Mecmar і зрозуміла: немає жодного, хто поскаржився б на якість машин і складність їх використання, всі були задоволені, із задоволенням ділилися досвідом. Агровиробники, наприклад, особливо підкреслювали, що витрата палива при сушінні кукурудзи не перевищувала 1,2 літра на т/% при температурі не вище +5°С, а продуктивність реально збігалася із заявленою виробником. Всі ці вагомі аргументи і спонукали мене дати згоду – і 2012 року я предметно розпочала роботу в Україні з цим брендом. На сьогоднішній день я займаюся розвитком дилерської мережі Mecmar у 7 країнах.

Чи важко було розібратися в специфіці такого спеціалізованого обладнання світового рівня?

– Насправді все геніальне просто. Для будь-якого фермера розібратися у пристрої сушарці не складе жодних проблем.

Продавати обладнання Mecmar приємно підвійно: з одного боку обладнання дуже надійне, ми практично не продаємо запасні частини до сушарок, з іншого боку я розумію, що за допомогою сушарок, фермери отримують додатковий дохід завдяки можливості продажу врожаю на піку вартості. І коли тобі покупці самі розповідають, що сушарку вони окупили за один сезон, дають рекомендації щодо встановлення та експлуатації сушарки, і рекламують Mecmar своїм друзям та сусідам, отримуєш найвище насолоду від своєї діяльності.

Mecmar виробляє мобільні зерносушарки циклічної дії, які підходять для роботи з усіма видами зернових, зернобобових та олійних культур. Циклічність процесу сушіння дозволяє знімати необхідний відсоток вологості та отримувати високоякісне зерно.

Одному циклу відповідає 4-х фазний процес:
– завантаження;
– сушка;
– охолодження;
– вивантаження.

Особливістю зерносушильних установок є нижнє завантаження та верхнє розвантаження. Конструкція сушарки передбачає центральний шнек із змінним кроком для забезпечення рівномірного навантаження на механізми приводу; захист зерна від займання за допомогою системи пелюсток у камері згоряння. Основні елементи (сушильна камера, зовнішній циліндр) виготовлені з нержавіючої сталі, а елементи конструкції, що несе, виготовлені з анодованої оцинкованої сталі.

Я сьомий рік предметно займаюся обладнанням Mecmar, але, маю зізнатися, що компанія вміє дивувати своєю якістю та високоефективними технічними рішеннями. За всієї вивіреної, високотехнологічної простоти у використанні, я щоразу дізнаюся про щось нове, оскільки Mecmar постійно вдосконалює зерносушарки, завдяки порадам та побажанням наших покупців з різних куточків світу. Як то кажуть, немає межі досконалості – але до неї завжди треба прагнути. Не дарма ж мобільні зерносушарки Mecmar стали для українських аграріїв синонімом найвищої якості та ефективності.

Чи важко працювати з італійськими виробниками?

– До співпраці з Mecmar я працювала з німецькою компанією: і це було іноді нестерпно. у плані гіпертрофованого педантизму і буквалізму в усьому. Наприклад, вкрай важливо було, як я заповнила таблиці, чи однакова ширина стовпців і т.п. це зовсім інша справа: для них, перш за все, важливі замовлення, продажі, визнання найвибагливіших клієнтів і нескінченна любов до всього італійського, ну і звичайно до Mecmar.

Ще більше задоволення приносить швидкість виробництва сушарок (від 5 до 10 днів з дати розміщення замовлення) та відсутність рекламацій та скарг покупців. Завдяки цьому Mecmar займає лідируючі позиції з продажу у багатьох країнах, зокрема в Україні.

Чи можна сказати, що за цей час Україна стала для бренду Mecmar близькою та рідною?

– У 90-х, коли я була ще зовсім маленькою дівчинкою, моя сім’я емігрувала до Білорусі. Mecmar подарував мені можливість повернутися до України, чому я дуже рада. І, незважаючи на те, що всі мої близькі залишилися в Білорусі, у мене з’явилася велика та дружна сім’я дилерів та вдячних покупців, які готові завжди прийти мені на допомогу, не лише у продажу сушарок сусідам, а й у складних життєвих ситуаціях. Саме завдяки досвіду та порадам моїх покупців, Mecmar постійно вдосконалює своє обладнання, лідируючи за всіма показниками: надійністю, низькою вартістю використання, універсальністю та довговічністю.

 

Джерело – https://www.agroone.info/publication/put-k-mechte-s-mecmar/

Share This

Hacker Blog Oyun Hileleri Hack Haber ip stresser