Переваги мобільних
сушарок Mecmar

Порахуйте, скільки Ви втратили грошей під час продажу врожаю з поля?

З зерносушарками Mecmar Ви рахуватимете тільки доходи!

 

Від титанічної праці  польових робіт, фермер очікує великого врожаю і справедливо високої ціни продажу на зерно. Але пік вартості на продукцію рослинництва припадає на лютий-березень і для того, щоб зберегти врожай до моменту продажу, Фермер має кілька варіантів: скористатися послугами елеватора або придбати зерносушарку Mecmar. 

До безперечних переваг мобільних сушарок Mecmar можна віднести їх універсальність – можливість сушити будь-яке зерно, з будь-якою вологістю, дешевизну – до 100 000 євро, надійність – до 30 років служби, швидкість першого запуску – до 7 днів та простоту експлуатації – 1 оператор. Сушарки Mecmar оснащені колісною рамою і легко наводяться в транспортне положення, що дозволяє їх легко переміщати. За допомогою цих зерносушарок можна висушувати практично будь-яку культуру: всі види зернових, кукурудзу, соняшник, ріпак і навіть рис, причому будь-якої вологості та за один цикл. При цьому експлуатаційні витрати повинні бути мінімальними.

Зерносушарки Mecmar ідеально справляються з цим завданням завдяки багаторічному досвіду впровадження конструкторських інновацій, акцентованих на запитах фермерів з різних кліматичних зон.

 

Докладніше про Вашу вигоду

Порахуйте, скільки Ви втратили грошей під час продажу врожаю з поля?

З зерносушарками Mecmar Ви рахуватимете тільки доходи!

 

Збереження
якості зерна

Для того щоб продати зерно за максимально високою ціною на піку вартості, важливо, щоб у процесі сушіння зберігалися органолептичні властивості. Для цього сушарка повинна забезпечувати рівномірне, однорідне і дбайливе сушіння продукту без пошкоджень. У зерносушарках Mecmar це досягається за рахунок унікального шнека з подвійною навивкою, зі змінним кроком, і ворошилки з третім скребком. Довгий пальниковий блок забезпечує повне згоряння палива для максимальної продуктивності теплогенератора.

Низькі експлуатаційні витрати

Зерносушарки Mecmar досить економічні у споживанні дизельного палива, газу завдяки унікальній будові камери згоряння. Середня витрата становить 1,0 л/1 м3 при знятті 1% вологості з тонни продукту. Витратні матеріали (ремені, підшипники та інші частини, що швидко зношуються) провідних світових виробників, що гарантує тривалий термін їхньої служби. Щомісячні витрати в період експлуатації сушарки не перевищують вартості мастильних матеріалів.

Термін служби сушарок

30-річний термін служби сушарок та наявність системи безпеки. Потрійний захист від спалаху зерносушарок Mecmar робить їх одними з найнадійніших серед аналогів. При аналізі терміну служби необхідно звертати увагу на металоємність (загальна вага сушарки), конфігурацію та склад конструкційних матеріалів, їх стійкість до зовнішніх впливів. Всі критичні елементи сушарок Mecmar виконані з металу гарячого оцинкування, пофарбовані елементи оброблені антикорозійним складом, перфоровані листи з нержавіючої сталі.

Простота обслуговування

Конструкція сушарки Mecmar відповідає вимогам по легкості доступу, зручності та простоті налаштування, обслуговування та заміни агрегатів. Налаштування процесу сушіння (програма управління) вирішується грамотним оператором після детального навчання представником Mecmar у процесі першого запуску Вашої сушарки. Головне – оперативне постачання комплектуючих агрегатів і запчастин постачальником при необхідності або їх доступність в регіоні і дотримуватися рекомендацій виробника зерносушарок, то ви самі переконаєтеся, що ремонту металоконструкцій немає, а вузли та агрегати працюють довгі роки.

Популярні статті

Розкриваємо секрети вибору сушарок, їх особливості та технічні параметри

Share This

Hacker Blog Oyun Hileleri Hack Haber ip stresser