Нова модель сушарки Mecmar

Оптимальне поєднання продуктивності та ціни

Окупаемость за 1 год

Вартість мобільних сушарок серії D приблизно дорівнює вартості послуг елеватора з сушіння та зберігання обсягу зерна, що переробляється цією серією в період збирання врожаю. При розрахунку окупності мобільних сушарок Mecmar варто звернути увагу не тільки на вартість сушіння та зберігання зерна на елеваторі у своєму регіоні, але й на вартість приймання, зважування, вантажних та розвантажувальних робіт, а також % втрат. У вартість витрат на обслуговування сушарок необхідно включати витрати палива, електроенергію, заробітну плату обслуговуючого персоналу та вартість витратних матеріалів.

Система безпеки

Потрійна система захисту від спалаху в базовій комплектації зерносушарки Mecmar D24/175T2, робить їх одними з найнадійніших серед аналогів. Вакуумний датчик контролю роботи грілки, залежно від роботи вентилятора. У випадках перевищення температури теплоносія більш ніж 15 градусів, пальник автоматично вимикається.  Вся електроніка у контрольній панелі захищена від перепадів напруги. Антивандальний корпус контрольної панелі, клас захисту IP55.

Оренда сушарок

Мобільна сушарка Mecmar D 24/175T2 можна легко здати в оренду та отримати додатковий дохід. Термін окупності значно скоротиться. Достатньо придбати комплекти форсунок для пальників Riello, які дадуть можливість налаштовувати теплогенератор на різні температурні режими для сушіння врожаю всіх видів та вологості, від пшениці до коріандру та сої. До складу витрат увійдуть витрати палива (1,0 літр/1 м3 при знятті 1% вологості з тонни продукту), електроенергія (близько 7,5 кВт на 1 тонну продукту) та заробітна плата обслуговуючого персоналу.

Популярні статті

Розкриваємо секрети вибору сушарок, їх особливості та технічні параметри

Share This

Hacker Blog Oyun Hileleri Hack Haber ip stresser