Культивування сої

Культивування сої активно набирає популярності у світовій сівозміні. Все частіше соя з’являється у продуктах харчування для населення не лише в азіатських країнах, а й у нашій країні. Крім того, соя також широко використовується для корму тварин завдяки високій біологічній цінності білка. На жаль, соєвий білок у сирому стані містить природні отруйні речовини, що становлять небезпеку для здоров’я тварин, соєві боби та продукти їх переробки (шрот, макуха) містять ряд антипоживних речовин, які перешкоджають правильному засвоєнню протеїну, а також викликають гормональні розлади та сприяють розвитку рахіту. та ін.

У світовій практиці існує кілька методів обробки соєвих бобів з метою інактивації антипоживних речовин та покращення харчової цінності. Один із них – обробка сої високою температурою за допомогою спеціальних обжарювальних машин. Італійський завод Mecmar – експерт у виробництві обладнання для сушіння та обсмажування, пропонує своїм покупцям сільськогосподарську техніку та знання 40-річного досвіду в даній галузі.  

Соя: безцінний продукт

Соя — однорічна трав’яниста рослина, сімейства Бобових. Це найдавніша культурна рослина, батьківщиною якої є північний Китай, вирощується протягом п’яти тисяч років. В даний час вирощується на всій земній кулі, зокрема в Україні. Соя – найважливіша білково-олійна культура світового землеробства і визнаний лідер серед зернобобових культур, що виробляються.

Насіння сої – соєві боби – найбагатше в природі джерело рослинного білка (до 50%), яке є абсолютно повноцінним і містить усі незамінні амінокислоти в оптимальному співвідношенні. Соєва олія за своїм складом – одна з найкращих рослинних олій і містить ідеальне співвідношення жирних кислот ряду омега 3 та омега 6.

Унікальний склад соєвих бобів робить їх буквально природною аптекою на столі споживача. Соєвий жир покращують роботу серця та судин, лецитин незамінний для клітин мозку, ізофлавони (фітоестрогени) уповільнюють процеси старіння, будучи відмінними антиоксидантами. Відсутність холестерину та лактози роблять соєві боби незамінними продуктами спеціального та дієтичного харчування. У східно-азіатських країнах соя – один з основних білкових продуктів харчування.

З сої виробляють величезну кількість найрізноманітніших харчових, кормових та технічних продуктів. У XX столітті академік Вавілов Н.І. називав сою «нафтою в харчуванні», а Генрі Форд намагався створити «соєвий автомобіль».  

Сушіння сої

У період збирання соя, як і будь-яка інша культура, має певну вологість, яка не завжди відповідає нормам зберігання. Відсувати час збирання немає сенсу, оскільки є ризик втрати частини врожаю, і навіть скорочується час посіву нових культур. Рекомендується прибирати сою з вологістю 18-25%, при цьому обов’язково потрібне сушіння, для зниження рівня до норми 9-10%. Високий рівень вологи бобів під час зберігання, призводить до їх псування або до можливого проростання.
Соєві боби вимагають делікатного сушіння у зв’язку з тим, що соєве ядро віддає вологу довше, ніж оболонка і є ризик розтріскування, що псує товарний вигляд і відповідно ринкову вартість сої. Саме з цієї причини, сушіння сої має здійснюватися мобільними зерносушарками MECMAR, які нівелює цей процес за рахунок знижених температур та чітко відкаліброваних відстаней між шнеком та трубою.

Обсмаження сої

Обсмаження сої за допомогою машин для обсмажування MECMAR – це розумний вибір фермерів, які прагнуть мінімізувати витрати за рахунок ефективного використання кормів у поєднанні з інвестиціями в обладнання. Стінки обжарювальної машини для сої Mecmar виконані зі сталі та ізольовані шаром мінеральної вати завтовшки 150 мм. Соя завантажується у бункер, обладнаний датчиком рівня. У процесі циркуляції боби піддаються високотемпературної обробки до 260 ° С і нагріваються максимум до 130 ° С. Рівномірне нагрівання сої досягається завдяки постійному перемішування її в процесі руху в машині. Крім того, що в процесі обсмажування, соя втрачає антипоживні речовини, обробка сої саме машинами для обсмажування MECMAR покращує естетику продукту (товарний вигляд), важливий фактор з комерційної точки зору, а також підвищує органолептичні якості продукту, зберігаючи незмінними свої поживні властивості.

 

У процесі обсмажування боби очищаються завдяки вбудованій системі очищення. До всіх своїх очевидних переваг, машини для обсмажування на 100% усувають ризик утримання підвищеної вологості в бобах, що забезпечує високу безпеку в процесі зберігання, роблять боби ідеальними для подальшого використання або обробки. На виході фермер отримує однорідні, очищені та рівномірно обсмажені боби.

Низькі експлуатаційні витрати та простота обслуговування обжарювальних машин Mecmar робить їх доступними для фермерів будь-якого розміру. Ці та інші переваги у поєднанні із загальною оптимізацією часу, простору та витрат призводять до значного збільшення доходів фермерів.

Висновок

Mecmar – лідер у галузі конструювання та виробництва сушарок та обжарювальних машин, базуючись на багаторічний досвід сушіння та обсмажування соєвих бобів у країнах з різними кліматичними умовами. Обжарювальні машини MECMAR дозволяють підвищити ефективність харчування тварин і збільшити прибуток. Команда фахівців MECMAR готова підібрати для Вас найвигідніше рішення, що відповідає Вашим вимогам.

Інші новини

Агропромислова виставка АЙИЛ-АГРО в Киргизькій Республіці

За три роки свого існування Міжнародна агропромислова виставка «Аїл-Агро» стала провідною подією галузі.

Прочитати новину

МОДЕЛІ СУШАРОК

В асортименті компанії є великий вибір сушарок для вирішення завдань будь-якої складності

Share This

Hacker Blog Oyun Hileleri Hack Haber ip stresser