MECMAR – Італійський виробник мобільних та потокових баштових сушарок

Перша сушарка була випущена в 1977 році і починаючи з 1982 року Mecmar розпочав масове виробництво сушарок.

В даний час Mecmar експортує сушарки до 25 країн світу. Основа стратегії компанії – це виробництво та постачання клієнтам лише тестоване та якісне обладнання. Mecmar не використовує стандартні рішення, компанія активно впроваджує нові технології та адаптує машини до потреб ринку. Компанія ретельно підходить до вибору постачальників та співпрацює лише з великими виробниками комплектуючих. Як результат – якість високого рівня та довгий термін служби зерносушарок Mecmar.

Тест-драйв мобільних сушарок

Не пропустіть нова пропозиція від Mecmar – тест-драйв мобільної зерносушарки. 

З 1 червня 2019 року стартує програма для охочих протестувати мобільну сушарку в господарстві. 

Ви зможете оцінити вигоду від наявності сушарки у своєму парку техніки абсолютно безкоштовно. Учасники цієї програми можуть зробити неймовірний шопінг за спеціальними цінами. 

Відкрийте для себе світ мобільних зерносушарок разом з Mecmar!

 

Записатися на тест-драйв

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш E-Mail (обов'язково)

Телефон

Повідомлення

Запрошуємо Вас відвідати наш стенд B140 на щорічній Російській агропромисловій виставці Золота осінь. 

Виставка проводитиметься 9-12 жовтня 2019 року на території ВДНГ: м. Москва, пр-т Миру д.119, павільйон 75.

Ми будемо раді подати всю інформацію про зерносушарне обладнання.  та запропонувати Вам перспективні умови співпраці.

Сподіваємося побачити Вас серед наших гостей на виставці!

Історія

Історія Mecmar йде в далекі 60-ті, коли в маленькому цеху сім’я італійських інженерів уперше зібрали зерносушарку. Відданість цьому бізнесу в сім’ї передається з покоління в покоління, що дозволило пройти складний шлях від ремісничого виробництва до рівня промислової системи з високим рівнем спеціалізації, яка відрізняється нині високою якістю продукції.

Наша миссия

Наша місія – створення індивідуальних сушарок  фермерам у всьому світі. Вузька спеціалізація дозволяє інженерам компанії розробляти сушарки для різних кліматичних зон та найрізноманітніших запитів клієнтів. Сушарки виробляються під Ваші культури та довкілля Вашого регіону. Сертифікат відповідності вимогам стандарту ISO 9001 говорить про високий рівень усіх технологічних, виробничих та бізнес процесів у компанії.

Mecmar – широке поле Ваших можливостей

НАДІЙНО

 

Ми ділимося з Вами нашим багаторічним досвідом конструювання та виробництва сушарок для різних кліматичних зон.

ІНДИВІДУАЛЬНО

 

Допоможемо підібрати правильну модель сушарки та комплектацію завдяки вузькій спеціалізації та широкому набору опцій.

ВИГІДНО

 

Ми гарантуємо Вам окупність Ваших інвестицій максимум за два роки та свободу вибору у розпорядженні врожаєм.

Популярні мобільні сушарки

Пропонуємо до Вашої уваги найпопулярніші моделі мобільних сушарок

Ця мобільна сушарка дасть Вам до 120 тонн висушеного зерна на добу та здивує простий роботи та обслуговування. Низькі  інвестицій – високий дохід.

Дізнатися більше

Ця мобільна сушарка забезпечить Вам продуктивність до 138 тонн за добу при сушінні всіх видів зернових. Вигідні інвестиції.

Дізнатися більше

Ця мобільна сушарка побила всі рекорди продажу. Її воліють як малі так і середні господарства за універсальність та економічність.

Дізнатися більше

Ця мобільна сушарка зарекомендувала себе надійним помічником фермерів при сушінні понад 200 тонн на добу.

Дізнатися більше

Статті про сушарки

Ми є експертами в галузі сушарок. Свої професійні знання ми викладаємо у вигляді статей. Це допоможе вам зробити правильний вибір мобільної сушарки.

Якщо Ви вирішили купити мобільну зерносушарку, то нижче Ви знайдете кілька порад, як правильно вибрати зерносушарку.

Дізнатися більше

Пік вартості на продукцію рослинництва посідає лютий-березень і для того, щоб зберегти врожай до моменту продажу.

Дізнатися більше

Вартість мобільних сушарок серії D приблизно дорівнює вартості послуг елеватора з сушіння та зберігання обсягу зерна.

Дізнатися більше

Сервис

Гарантуємо надійну сервісну підтримку

Сервісна підтримка

Інженери компанії Mecmar конструюють сушарки Mecmar відповідно до вимог по легкості доступу, зручності та простоті налаштування та експлуатації. Легкість періодичного обслуговування (мастило, контроль технічних рідин, ременів) дозволяє операторам сушарки швидко та без особливої кваліфікації виконувати ТО.

Навчання спеціалістів

Щорічне навчання у навчальному центрі заводу, регулярні тренінги на реальних об’єктах та шеф-монтаж – все це забезпечує чудовий рівень кваліфікації. Тільки фахівці офіційних дилерів мають повний обсяг регулярно оновлюваної інформації з ремонту та обслуговування зерносушарок Mecmar.

Цілодобовий сервіс

У разі несправності зерносушарки – оперативна доставка запчастин та кваліфікована допомога наших офіційних дилерів на Вашій території. Наші фахівці доступні для Вас 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Основні принципи роботи Сервіс 24 години – це оперативність та достовірність інформації.

Зерносушарки Mecmar купити з гарантією від виробника.

Сучасна система сушіння зерна від італійської компанії Mecmar, з 40-річним досвідом, – це мобільні зерносушарки Mecmar.. Якщо Ви вирішили почати самостійно сушити свій урожай, Ви оціните зерносушарки Mecmar, розроблені з використанням інноваційних технологій. В результаті Ви отримуєте високу продуктивність за мінімальних інвестицій.

ЗЕРНОСУШАРКА ЦІНА, КУПИТИ ЗЕРНОСУШАРКУ

Зерносушарки Mecmar циклічної дії, призначені для сушіння всіх видів зернових, зернобобових та олійних культур. А якщо говорити про сушіння кукурудзи в холодну пору року, то тут італійській зерносушарці Mecmar немає рівних.

Висока продуктивність зерносушарок Mecmar досягає за рахунок використання широкої поверхні завантажувального лотка, великого діаметра завантажувального та центрального шнеків, а також спеціально розрахованої швидкості їх обертання..  Найдовший серед аналогів пальниковий блок із прогресивними пальниками Riello забезпечує повне згоряння палива для максимальної продуктивності теплогенератора.

Зерносушарки Mecmar стануть незамінним помічником у підготовці до зберігання зернових, олійних та бобових культур кожному фермеру. Надійна та професійна зерносушарка – запорука збереження Вашого врожаю!

Італійська компанія Mecmar пропонує вашій увазі такі види продукції:

Стаціонарні зерносушарки Mecmar –  мають баштову конструкцію і потоковий (безперервний) принцип дії, можуть бути оснащені пальниками як на газу, так і на рідкому паливі. Продуктивність від 100 до 1500 тонн на добу.

Мобільні зерносушарки Mecmar– порційні сушарки циклічної дії, продуктивністю від 30 до 550 тонн на добу, що не потребують проектів та будівельних робіт. Циклічність дозволяє знімати необхідний відсоток вологості та отримувати високоякісне зерно. Одному циклу відповідає 4-х фазний процес: завантаження, сушіння, охолодження, вивантаження.

 Обсмажувальні машини для сої Mecmar – Обжарювальні машини MECMAR збільшують поживні властивості сої завдяки контролю рівня антиживильних компонентів, зберігаючи при цьому рослинні жири. Таким чином, використовуючи термічно оброблені соєві боби, у фермера з’явиться можливість досягти тієї ж калорійності у харчуванні тварин із меншою кількістю корму.

Біосушарки Mecmar – призначені для сушіння насіннєвого елітного матеріалу та продуктів переробки харчової промисловості.

Share This

Hacker Blog Oyun Hileleri Hack Haber ip stresser